Güvenli Ödeme Yöntemleri

Japon Style tarz ürünlerimizi güven çerçevesi içinde alabileceğiniz nadir sitelerden biridir modajaponstyle.com ' dur.

Güvenli Ödeme Yöntemlerini lütfen inceleyiniz...

Kredi kartı ile ödeme

Japon giyim Kredi Kartı ile Ödeme mağazamızda tüm Mastercard ve Visa logolu kredi kartlarıyla tek çekim alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz güvenlik sebebiyle sistemimizde saklanmamaktadır. Ayrıca kredi kartı güvenliğiniz için sistem RapidSSL ile şifrelenmiştir.

Havale / EFT ile ödeme

Japon stil Mağazamızda sipariş tutarınızı banka hesabımıza yatırarak da siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Bu ödeme seçeneğinde ödemeniz onaylanmadan siparişiniz üzerinde herhangi bir işlem yapılmaz. Prosedürü hızlandırmak için lütfen yaptığınız ödemeye ait detayları mail ya da telefon ile bize iletiniz. Banka hesap numaralarımız, siparişinizi tamamladıktan sonra, mail adresinize otomatik olarak gönderilecektir veya sipariş hattımızdan operatörlerimiz sizi arayacaktır.

Paypal ile ödeme

Japon Style Giyim PayPal ile güvenli ödeme de seçenekler arasındadır. Dünyanın en bilinen ve yaygın kullanılan güvenli ödeme sistemi PayPal ile siz de güvenle ödemenizi yapabilirsiniz. Varsa PayPal hesabınızla veya kredi kartınızla ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mağazamızdan PayPal ile yapacağınız ödemeler, kredi kartı işlem kayıtlarınızda "PAYPAL*MODAJAPONSTYLE" olarak görünecektir. PayPal ödeme ekranında 'cinarim34@hotmail.com' email adresimizin görünüp görüntülendiğini güvenliğiniz açısından lütfen kontrol ediniz. Paypal ile ödemelerinizde hiçbir, komisyon ücreti ödemezsiniz. 


Kapıda Ödeme Sistemi

Moda Japon Style Sitemizden almış olduğunuz ürünü size geldiğinde kargo görevlisine nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.

 

Yeni Nesil Moda Japon Style Kapınızda © 2024
Altyapı: OpenCart-TR