Kullanım Şartları

Modajaponstyle.com üyesi olan herkese açık bir sitedir. Tüm üyeler için verilen hizmetler, aksi belirtilmedikçe, ücretsizdir. Aşağıdaki yazılı durumlarda, Japon Style Giyim site yönetimi üyenin site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar: 

Ürün görselleri dünya çapında sizlere fikir olsun diye yayınlanmaktadır. Görselle gelen ürün %90 ile %95 aynıdır.

1.a. Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda. 

1.b. Sitede yer alan çalışmaların ve içeriğin tümüyle veya kısmen kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması
veya kullanılmaya çalışılması durumunda. 

1.c. Üyelere verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılması durumunda (Şifresinin başka kişiler tarafından kötü niyet ile kullanılmasından da) doğrudan ÜYE sorumludur. Aynı şekilde ÜYE, internet ortamında bir başkasının IP adresini, elektronik posta adresini, kullanıcı adını ve sair bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük ÜYE'ye aittir. 

1.d. Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda.

1.e Moda japon style üzerinde ÜYE'lere verilen hediye çekleri ve indirimler, satılamaz, internet üzerinden modajaponstyle sistemleri haricinde takas edilemez, paylaşılamaz, devredilemez. Sitenin teknik açıklarından faydalanılarak internet üzerinde satışa sunulan hediye çeklerinin kullanılmasına müsaade edilmez. Her alışverişinizde sadece bir hediye çeki kullanabilirsiniz. Sadece hediye çeki veya indirim kullanmak için oluşturulan ve/veya aktif olmayan üyelikleri modajaponstyle kendi inisiyatifinde olarak iptal edebilir. 

1.f. Üyenin/Kullanıcının, modajaponstyle.com kampanyalarının, modajaponstyle'in satış sisteminin veya internet sitesinin herhangi bir açığından (teknik, vs.) faydalanarak, modajaponstyle'a zarar vermesi, haksız bir kar sağlaması, tekrarlanan uygulamalar yapması, gerçeğe uymayan eylemleri, kampanya veya satış koşullarında istenen şartları sağlamamasına rağmen, bunlardan yararlanması gibi modajaponstyle'in kampanyalarının, satış sisteminin veya internet sitesinin kötüye kullanılmasının modajaponstyle tarafından tespit edilmesi durumunda, modajaponstyle'in kanunundan doğan tüm haklarının yanında söz konusu işlemleri iptal etme; kullanıcının üyeliğine son verme; satış sözleşmesini tek taraflı olarak derhal feshetme hakkı bulunmaktadır. 

1.g. Ürünlerin ulaşım süreleri/günleri ilan içindeki açıklamalarda yer almaktadır. Sipariş verirken bunlara dikkat etmeli ödeme sonrası yurtdışından yola çıkacağı için iptali mümkün değildir.

Japon Style Giyim, Japon Stye Trend, Japon Moda Style, Moda Japon Style

Yeni Nesil Moda Japon Style Kapınızda © 2024
Altyapı: OpenCart-TR