iade Şartları

TÜM İADE / DEĞİŞİM KARGOLARINIZI MNG İLE YOLLAMANIZ ŞARTTIR AKSİ TAKDİRDE BİZE ULAŞMAYAN KARGOLARDAN MODAJAPONSTYLE SORUMLU TUTULAMAZ.

Kredi kartı ile yapılan alışverişlerin iade ödemesi, alışveriş yapılan karta yapılmaktadır. Başka bir karta veya nakit olarak iade yapılamamaktadır. Kredi kartlarına yapılan iadeler, modajaponstyle talimatından sonra, bankaya bağlı olarak 2-4 gün içerisinde kart hesabınıza geçmektedir.
Kredi kartı, havale, eft, kapıda ödeme, paypal ödemelerinde geri iade edilirken kurumlarla olan anlaşmamızdaki kesintiler ödemenizden kesilerek iadeniz tarafınıza yapılmaktadir.
Paypal ödemelerindeki iadelerde size yollarkenki kargo bedeli + paypal komisyonu kesilir.

Kapıda ödemelerde müşterilerimizden kargo haricindeki kapıda ödeme tahsilat bedelini yansıtmayız fakat iade ettiğiniz ürünlerde bu bedel ödemenizden düşülerek iade edilmektedir.

Toplu yani bir kaç parça alımlardakı iadelerinizde kargo 10 tl geçmektedir. Fakat sistem keserken 10 tl olarak keser. ürün iadelerinizde fark kargo tutarı maaliyetleri iade edilirken kesilmektedir.
Kapıda ödeme tahsilat bedeli ve kargo aldığınız ürünlerin adetine ve ağırlığına göre değişmekte olduğundan iade edilirken net tutara bakılarak kesinti yapılır.
Siparişleriniz 2 kez değişimden sonra kesinlikle para iade yapılmaz. (Sözleşme niteliği taşımaktadır. Alışveriş yapan herkes iade şartlarını kabul etmiştir.)

Ürünün defolu veya hasarlı olarak çıkması ile ilgili lütfen Garanti Şartları bölümünü okuyunuz. Ürünün hasarsız ve kusursuz olarak müşterinin eline ulaşmasının ardından yapılan iadelerde müşteriden modajaponstyle'a olan kargo ücreti müşteri tarafından ödenmelidir. Bu durumda ürünün alıcı ödemeli olarak tarafımıza gönderilmesi halinda ürün kabul edilmeyecektir.
Gönderilen kusurlu ürünlerde değişim kargo bedeli tamamen modajaponstyle ' a aittir. Müşterinin kusurlu diye beyaz ettiği ürünlerin gönderilerek yeni ürün talep etmemesi ve para iadesi istemesi durumunda kargo ücreti müşteriye aittir.

Yurtdışından taahhütlü ürün siparişlerinde renk ve beden isteğiniz üzere özel olarak getirileceğinden dolayı kesinlikle iade kabul edilememektedir.
Tüketi hakları gereği ürün ödemesini takip eden 15 gün geçeceği için herhangi bir hakka sahip olamayacağınızı hatırlatırız. Bu durumlarda modajaponstyle müşteri memnuniyeti adına aynı model ürünün beden değişimini irtibata geçmeniz durumunda yapacaktır.
Müşteri memnuniyeti adına yurtdışı sözleşmeli ürünlerinizin iadeleri gider kesintileri yapılarak yapılabilmektedir.

kapıda ödemeli siparişlerinizde siparişinizin tamamı iade edildiğinde ptt'nin kestiği kapıda ödeme tahsilat bedeli müşteriden geri ödemede kesilir %3 kesilmektedir.

Ürün iade talebi ile elimize ulaşmasının ardından alışveriş yapılan kredi kartına, alışveriş sırasında kesilen kargo ücreti haricindeki ürün tutarı iade edilecektir. Kargo dahil satışlar için tüm tutar iade edilecektir. İade tutar, ancak alışverişin gerçekleştirildiği kredi kartına iade edilebilir. Farklı herhangi bir kredi kartına veya nakit olarak iade edilemez.

Kapıda Ödeme ile alınan ürünlerde alışveriş sırasında kesilen kargo ücreti haricindeki ürün tutarı iade edilecektir. iade'yi bize yollarken kargo ücreti ödenmedi ise bu tutarda ilk ödemenizden düşülerek iade edilmektedir.

Havale & EFT ile ödeme yapılan işlemlerde alışveriş sırasında kesilen kargo ücreti haricindeki ürün tutarı iade edilecektir. Ek olarak Havale ve EFT ücreti kesilecektir.

Havale & EFT ile yapılan işlemlerde, ödemenin modajaponstyle'in hesabına geçmesine kadar olan süreçte stoğun tükenmesi durumunda ödeme aynı hesaba iade edilecektir.

 

Sipariş verilen ürünler herhangi bir sebepteden dolayı alınmadan bize geri döndüğünde kargo masrafını sipariş veren kişi tarafından 3 iş gününde ödenmelidir. Ödenmediği taktirde işyerimize verdiğiniz masrafa istinaden yasal olarak işlem başlatılacaktır.


Not : İade ürünlerinizi bize ulaştırırken kargo ücretini ödeyerek istediğiniz firma ile yollayabilirsiniz.
Kusurlu ürünlerde aynı ürünü almak şartı ile yolladığınız ürünlerin kargo ücretleri modajaponstyle karşılamaktadır.

Yeni Nesil Moda Japon Style Kapınızda © 2024
Altyapı: OpenCart-TR