instagram nasıl reklam verilir ? instagramda reklam vermek

 

İnstagram mobil cihazlar üzerinden kısa video ve resimlerinizi paylaşa bileceğiniz dünyaca yaygın şekilde kullanılan popüler uygulamalardan biridir. Paylaştığınız resimlere etiketleme yaparak mümkün olduğu kadar insanlara ulaşabilirsiniz. instagram üzerinde milyonlarca takipçisi olan bir kullanıcı bunu en iyi şekilde değerlendirmek isteyebilir . Mesela İnstagram üzerinde Reklam alabilir bu reklam ile bir ürün tanıtımı , bir marka tanıtımı yapabilir bunu nasıl yapacağına dair bildiğim bir kaç ipucunu vermek istiyorum.

İlk önce Profilinizi Düzenleyerek Başlayabiliriz , profilinize bir iletişim adresi olarak bir telefon numarası genelde meşhur iletişim şekli whatsapp  uygulaması için bir telefon numarası , mail adresi yazabilirsiniz , Profil resminize değiştirerek Reklam Alınır gibi bir resim koyabilirsiniz.

Daha sonra Reklam Almak istediğiniz bir resmi Etiketleme yöntemi ile paylaşarak insanlara ulaşabilirsiniz. Web sayfanız var ise İnstagram üzerinden reklam verebileceğinizi kullanıcı sayısını belirterek duyuru yapabilirsiniz. İnstagram üzerinde düşük takipçisi olan firmaların ve işletmelerin resimlerini beğenerek kendinizi tanıtabilirsiniz. Bunlar tamamen kendi düşüncelerim olup sizlerin yorumlarınıza da hazırım.

instagram’da Sponsorlu Reklam Nasıl Verilir Hemen Öğren

instagram reklam , instagram da nasıl reklam verilir , instagram reklam yayınlama , instagram paylaşım ,  instagram reklam ver , instagram sponsor reklam

Yeni Nesil Moda Japon Style Kapınızda © 2022
Altyapı: OpenCart-TR